The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Odvolávám!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: Odvolávám!   Odvolávám! Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 9:54 pm

Odvolávám vše špatné, co jsem kdy řekl o BinE, Pumpovi atp. Stačilo, abych s nimi párkrát šel do dungu a zjistil jsem, že je to good guilda. Nikdy se nehádají, kam jít, o loot se dokážou domluvit. To, že přetahují členy není pravda
(možná kdysi, ale teď už vůbec ne...)

Možná vám teď připadá, že jsem divný, ale věřte- to, co jsem napsal je pravda, kterou jsem si ověřil.

P.S. tohle jsem měl napsat už dávno, jen se mi nechtělo Smile
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: ROFL   Odvolávám! Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 3:13 pm

Kardian napsal:
Odvolávám vše špatné, co jsem kdy řekl o BinE, Pumpovi atp. Stačilo, abych s nimi párkrát šel do dungu a zjistil jsem, že je to good guilda. Nikdy se nehádají, kam jít, o loot se dokážou domluvit. To, že přetahují členy není pravda
(možná kdysi, ale teď už vůbec ne...)

Možná vám teď připadá, že jsem divný, ale věřte- to, co jsem napsal je pravda, kterou jsem si ověřil.

P.S. tohle jsem měl napsat už dávno, jen se mi nechtělo Smile

Na BinE nenadávám.
Jediný co bych mohl proti nim mít je že to berou moc vážně,že se chovaj jak gildy na ofíku
(jenže tady to není třeba),ale to je jejich věc.

Ale o tom s Pumpou nesouhlasim.
Nevim kolik ti toho nawhispoval,kolik svých upřímných medových slov použil,každopádně všechno co dělá dělá jen proto,že se mu to hodí.
Pročpak mi tenkrát non-stop whispoval ať k němu přejdem všichni,že budem velký a že budem lepší než přátelé z Darksun Crusade?
Protože jich bylo malinko a hodil se mu každý nový člen. (však stěží najdete někoho koho nepřetahoval)
Nemluvím o jeho tvrzení - cituji : "Lepší aliance pod vedením BinE než pod vedením Degeho z Darksun Crusade,ne? Smile"
(klidně se ho na to zeptejte a dodejte že to říkal Dissector,schválně jak zareaguje Smile )
Lituji akorát že sem to nescreenoval,abych měl důkazy...

Nebo nedávná situace se svobodným hlasováním ohledně jeho vyhazovu ze serveru -
Odvolávám! Pumpauv7.th
(že by se ozval jen proto protože jsme měli nejvíc členů a tak se mu to hodilo?Žeby?)
Ale jinak si o něm myslete to co vás učiní štastnějšími.
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvolávám!   Odvolávám! Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 4:34 pm

Njn, já nevím jak to bylo, ale párkrát jsem s nimi byl v dungu a jestli takový byl změnil se a jestli se někdo Z BinE snaží přetahovat tak Pumpa už ne. Jak přetahoval Disse si pamatuju, ale už pochopil, že z BinE neudělá monopolní guildu. Taky jsem na ně slouho nadával, ale změnili se. Takovou slohovku bych tu nepsal jen tak Smile

Určitě to nepochopte tak, že je ospravedlňuju od špatných věcí, co udělali. Jen vím, co jsme si o BinE všichni mysleli a tak jsem je tu chtěl trochu očistit od staré pověsti, která už jim podle mě nenáleží, říct, že je to ok guilda, že se s nimi dokážete domluvit o loot. A jestli se tam občas najde nějáky vůl tak to je normální, Ti jsou všude Very Happy Ale přesný opak sy myslím o Outlawz.

BTW kde je to hlasování na foru? Nenašel jsem ho tam. Těžko to mohl myslet špatně. Jen žádal o pomoc... Jen nechápu, jak může o něčem takovém být hlasování. Kdyby mě někdo štval hodím ho do ignorů a ne že bych ho zabanoval Very Happy

Taky musím říct, že mívali špatné zvyky. Dobře si pamatuju, když mě Pumpa nechtěl v grupě jen proto, že nejsem z BinE. V tu chvíli jsem litoval dobrých lidí v BinE, kteří mají za leadera takového vola. Ale jak říkám změnil se.

P.S. Když nás chtěl vzít pod sebe nemohl věřit, že se mu to podaří.
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvolávám!   Odvolávám! Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 11:41 am

Kardian napsal:

BTW kde je to hlasování na foru? Nenašel jsem ho tam. Těžko to mohl myslet špatně. Jen žádal o pomoc... Jen nechápu, jak může o něčem takovém být hlasování. Kdyby mě někdo štval hodím ho do ignorů a ne že bych ho zabanoval Very Happy

Bylo na foru,bylo to po tom jak do sebe jeli v topicu Tekkes (taky na foru),
hlasovalo se o vyhozeni Pumpy ze serveru.
Melo to trvat tyden,ale hned druhy den to nekdo beze slova smazal.
Ani nektery GMka s kteryma sem mluvil na IRC netusili kdo a proc to mazal... :O Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kobra




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 05. 04. 07

Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: EHM   Odvolávám! Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 8:40 pm

Jen tak v toku reci Pumpa Disse do BinE nechtel prvne aspon myslim ... ale to sem byl jaaaa Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvolávám!   Odvolávám! Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:54 am

Tahal me tam jeste predtim nez si sel ty,proto sem te nechal jit aniz bych te prekecaval at zustanes,chtel sem nekoho kdo mi povi jaky to tam je aniz bych musel opustit gildu
Návrat nahoru Goto down
Iluvathar
Guild Member
Guild Member
Iluvathar


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 04. 04. 07

Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvolávám!   Odvolávám! Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 3:33 pm

Pumpa a hodny clovek???? V tom pripade jsem ja Ragnaros Laughing ........ale v tom pripade Pumpa je hodny clovek Shocked
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvolávám!   Odvolávám! Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 4:45 pm

Pučíš mi kladívko Drimi? Very Happy Very Happy Very Happy Jestli jo tak o pumpovi klidně prohlásím že je super Very Happy Very Happy Napadá mě spousta lidí kterým bych ho docela vrazil do hlavy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Iluvathar
Guild Member
Guild Member
Iluvathar


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 04. 04. 07

Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvolávám!   Odvolávám! Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 12:18 pm

Kdybys prastil po palici me, tak se ti v puli cesty roztavi Very Happy Embarassed Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvolávám!   Odvolávám! Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 12:21 pm

Podle toho, co jsem viděl slyšel atp. by hodně lidí praštilo Pumpu kladivem. Já patřil mezi ně. Neříkám, že se nechová divně, ale podle mě už se zlepšil. Jestli si na nás něco špatného dovolí, už mu šanci nedám Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odvolávám! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvolávám!   Odvolávám! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Odvolávám!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: Všeobecně :-) :: Info, zprávy-
Přejdi na: