The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Spojení BH a DSC!!! :-)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Spojení BH a DSC!!! :-) Empty
PříspěvekPředmět: Spojení BH a DSC!!! :-)   Spojení BH a DSC!!! :-) Icon_minitimeThu Jul 19, 2007 7:47 pm

Po kratším a bezproblémovém jednáním s Rikim jsme zařídil spojeni BH a DSC Very Happy s tím, že zůstane jméno BH. Co to znamená? Víc high lvl v guildě, víc vyýprav do dungů a víc mrtvých horďáků. Tímto děkuju i Mendorovi, který na tom má taky určitě nějakou zásluhu.

Takže radujme se! Very Happy A nechci slyšet žádné nadávky! Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Spojení BH a DSC!!! :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení BH a DSC!!! :-)   Spojení BH a DSC!!! :-) Icon_minitimeThu Jul 19, 2007 11:20 pm

Vynikající zpráva,toto spojení bude přínosem pro obě gildy...
teda teď už vlastně nejspíš pro jednu gildu
Smile
Návrat nahoru Goto down
Kubek

Kubek


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 10. 06. 07

Spojení BH a DSC!!! :-) Empty
PříspěvekPředmět: NE!   Spojení BH a DSC!!! :-) Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 12:26 am

Tak toto se mi ale vůůůbec vůůbec nelííbí NE santa EE Pjoč Jako Mendorovi Jako proč ne třeba Dissovi Dalajlámovi nebo ehm [b]KUBKOVI ale zrovna Mendorovi --- nesouhlasím ee neee lol! STOP TEMELÍN
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

Spojení BH a DSC!!! :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení BH a DSC!!! :-)   Spojení BH a DSC!!! :-) Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 12:47 am

/*** POZOR, V NÁSLEDUJÍCÍM PŘÍSPĚVKU SE VYSKYTUJE IRONIE!!! ***\
Možná bysme pak mohli přikročit k radikálním a nevídaným krokům... jako např. kick členů pod 30!!!
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Kubek

Kubek


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 10. 06. 07

Spojení BH a DSC!!! :-) Empty
PříspěvekPředmět: :O   Spojení BH a DSC!!! :-) Icon_minitimeSat Jul 21, 2007 6:12 pm

SI SPADL Z JAHODY NE?
Návrat nahoru Goto down
Riki




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 18. 07. 07

Spojení BH a DSC!!! :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení BH a DSC!!! :-)   Spojení BH a DSC!!! :-) Icon_minitimeSun Jul 22, 2007 9:28 am

Neviem aku Mendorovu zasluhu myslis Kardian. Smile Napad spojit gildy vysiel z mojej hlavy po tom co mi furt niekto leavoval gildu koli outlawz a koli tomu ze sme mali stale malo vysokych levelov comu sa netreba ani cudovat ked denne jeden odisiel.
O spojeni gild som dal hlasovat v gild info a vsetci ktory hlasovali boli za spojenie gild.

Teyras kick levelov pod 30 nieje nutny mozno dlhsie neaktivnych pod 20 a uz nenaberat novych clenov pod level 20.
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

Spojení BH a DSC!!! :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení BH a DSC!!! :-)   Spojení BH a DSC!!! :-) Icon_minitimeSun Jul 22, 2007 4:19 pm

nenabirat spis pod tricet Smile ale mě prostě jímá hrůza z těch 70ti lidí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Spojení BH a DSC!!! :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení BH a DSC!!! :-)   Spojení BH a DSC!!! :-) Icon_minitimeSat Jul 28, 2007 11:57 pm

Riki napsal:
Neviem aku Mendorovu zasluhu myslis Kardian. Smile Napad spojit gildy vysiel z mojej hlavy po tom co mi furt niekto leavoval gildu koli outlawz a koli tomu ze sme mali stale malo vysokych levelov comu sa netreba ani cudovat ked denne jeden odisiel.
O spojeni gild som dal hlasovat v gild info a vsetci ktory hlasovali boli za spojenie gild.

Teyras kick levelov pod 30 nieje nutny mozno dlhsie neaktivnych pod 20 a uz nenaberat novych clenov pod level 20.


Teď jsem z toho trochu jelen Very Happy . Mě tenhle nápad taky už napadl ale přišel mi jako nerealizovatelný a tak jsem se jím nezabýval. Měl jsem za to, že do DSC ten nápad dohodil Mendor, ale asi to tak nebylo. Tak to trochu přeformuluju: Sláva Rikimu za to, že díky jeho inicativě vznikla skvělá guilda Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Spojení BH a DSC!!! :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojení BH a DSC!!! :-)   Spojení BH a DSC!!! :-) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Spojení BH a DSC!!! :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: Všeobecně :-) :: Info, zprávy-
Přejdi na: