The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Omluvenka (Kardi)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Omluvenka (Kardi) Empty
PříspěvekPředmět: Omluvenka (Kardi)   Omluvenka (Kardi) Icon_minitimeMon Jun 18, 2007 5:32 pm

Je to smůla, ale už s vámi nebudu moct chodit velké dungy se silnýma bossama, jako je MC,AQ,BWL,... Outlandovské dungy chodit můžu, protože jsou celkem slabé a krátké. Důvodem je můj net. Jede rychle ( +- 700kbps), stahuje bez problému, ale když dojde na WoW je to hrůza - pořád to padá (po chvíli přestanu ovládat postavu, chat a atd., postava maximálně dodělá začatou činnost. A pak disconnect, pokud jsem měl combat - jako že většinou jo - sem dead).

Už jsem zjistil, že to není compem. Wafel (Kahn) a Sturm mají stejný problém, protože mají stejný net.

Jestli máte někdo nějaké nápady, jak to spravit tak sem s nimi!
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Omluvenka (Kardi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Omluvenka (Kardi)   Omluvenka (Kardi) Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 6:56 pm

Tak jednoho krásného dne přišla bouřka a na pár minut vyhodila net. Od té doby už všechno šlape, jak má. Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

Omluvenka (Kardi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Omluvenka (Kardi)   Omluvenka (Kardi) Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 11:38 am

A k nám přišla bouřka a net nejde Very Happy Very Happy časem by měl přijít new modem, tak se na mě těšte Smile
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Sponsored content





Omluvenka (Kardi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Omluvenka (Kardi)   Omluvenka (Kardi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Omluvenka (Kardi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Omluvenka :X

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: Všeobecně :-) :: Info, zprávy-
Přejdi na: