The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 malo guild akci

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Pythoon




Poeet p?íspivku : 7
Age : 32
Registration date : 05. 05. 07

malo guild akci Empty
PříspěvekPředmět: malo guild akci   malo guild akci Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 5:55 pm

chtělo by to víc guild akcí jako mají jine gildy domluva aspon tryden predem na dung jako je naxramas atd


Sad Sad Sad Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

malo guild akci Empty
PříspěvekPředmět: Re: malo guild akci   malo guild akci Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 6:15 pm

My bohudík nejsme BinE a tím pádem nemáme tolik šedesátek. To čas zpraví. Taky mě to trochu štvalo, ale pak jsem přišel na to, že výprava na dung se dá sehnat během 10 min ve hře. Až bude víc 60 budou plánované akce.

To je můj názor


Naposledy upravil dne Sun Jun 17, 2007 1:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kubek

Kubek


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 10. 06. 07

malo guild akci Empty
PříspěvekPředmět: Re: malo guild akci   malo guild akci Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 7:11 pm

Kardian napsal:
My bohudík nejsme BinE a tím pádem nemáme tolik šedesátek. To čas zpraví. Taky mě to trochu štvalo, ale pak jsem přišel na to, že výprava na dung se dá sehnat během 10 min ve hře. Až bude víc 60 budou plánované akce.

To je můj názor
What a Face Zpraví=Spraví ja jen pro správnost Smile
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

malo guild akci Empty
PříspěvekPředmět: Re: malo guild akci   malo guild akci Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 7:49 pm

Kardian napsal:
My bohudík nejsme BinE a tím pádem nemáme tolik šedesátek. To čas zpraví. Taky mě to trochu štvalo, ale pak jsem přišel na to, že výprava na dung se dá sehnat během 10 min ve hře. Až bude víc 60 budou plánované akce.

To je můj názor

Přesně tak,souhlas.BTW Pythe,pokud pamatuju tak jsi commander,tudíž máš jako každý jiný commander možnost nějakej dung naplánovat,když tam nebudu.
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

malo guild akci Empty
PříspěvekPředmět: Re: malo guild akci   malo guild akci Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 8:08 pm

Jako... vždycky jsem slyšel, že v KE je spousta akcí Smile Tak se Pythy předveď...
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Sponsored content





malo guild akci Empty
PříspěvekPředmět: Re: malo guild akci   malo guild akci Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
malo guild akci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Guild EVENT!!
» New Guild Master

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: Všeobecně :-) :: Připomínky, návrhy-
Přejdi na: