The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Historie

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Historie   Historie Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 12:30 am

Takže jen rámcově, zkušenější historici nechť mě doplní...
Burning Hope byla založena Dissectorem priblizne o Vanocich 2006 a prošla si spousty hádek a krizí. Asi po mesici se z nas stala nejlepsi guilda. Meli jsme dve 60 a hodne lidi nad 40. Ale nakonec nas bylo az 70 a G chat se pomalu nedal poslouchat. Nakonec se, po Dissově odchodu na ofík, rozpadla. Vznikly gildy Darksun a SentinelForce, které se přetahovaly o členy bývalé BH. Kardian, Drimi, Feaver a Paxel pak vytvořili novou BH, aby v tom udělali totální guláš :-D A tak jsme zrušili SentinelForce a přešli jsme do BH. Takze z byvale slavne BH jsou ted guildy Burning Hope a Darksun. Zatim nas je pod dvacet (dnes je 24.3 2007) a zatim se jen rozjizdime.

Historii doplnil Kardi Smile
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: "Zatím"   Historie Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 4:03 pm

Smím to "trošku" upřesnit? Smile
BH vznikla v Listopadu 2006,prvními členy byli Paxel a Conny (Feaver).
Guildu jsem zakládal a počítal jsem s tím,že nás bude tak 9 členů,
jmenovitě Paxel,Feaver,Pipa,Goryn,Hawk,Kernel,Pythoon,Heedry a Firen.
(všechny znám v reálu)

Určitě jsem netušil,že se stanem největší Guildou Shocked

Pak pomaličku začalo členů přibývat...někteří nás pak sice opustili,pár jsem jich vyhodil já Rolling Eyes a pár opravdu věrných tam zůstalo až do konce.

A ti nejvěrnější BH vzkřísili a dnes se snaží získat zpět ztracenou Sílu této guildy

Díky za prostor pirat
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 5:06 pm

Já osobně chci,aby jsme zase byli největší guilda,aby jsme měli nějaký respekt od Hordy,
a aby zas byla u Nás sranda (na Guild Chatu,na schůzích...),a hlavně oddané členy.
Nechci aby nás bylo 584,a z toho aby se mezi sebou bavili 4 lidi.Chci velký počet oddaných
válečníku (mágů,druidů...),který budou mít mezi sebou úctu,respekt,a aby se jeden na druhýho mohl spolehnout.


Naposledy upravil dne Tue Apr 03, 2007 3:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Iluvathar
Guild Member
Guild Member
Iluvathar


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 04. 04. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeThu Apr 05, 2007 10:30 pm

Jen takova nemistna poznamka...........kdyz jsem prisel do guildy tak jsem byl nejvetsi lvl....HEC!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .............tohle neberte tak, ze se chci vytahovat Very Happy protoze o Silvestru me prevalcovali: Riki, Julka a Skodis Very Happy a to jako dost nechutne!!! Very Happy Very Happy ale chvili jsem vydrzel Very Happy .........jinak vdecim zlaty nahode, ze jsem se potkal se Skodisem ve Stockade Smile
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeFri Apr 06, 2007 11:35 pm

:-D na jakých levelech jste nás založili?
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeSat Apr 07, 2007 10:59 am

Pokud si pamatuju,tak jsem gildu zakládal na 19lvlu lol!
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeSat Apr 07, 2007 4:29 pm

Tak snad nam nase predsevzeti vyjdou...

Jen co je pravda na tech spekulacich od Kubka ze chces jit do BinE Dissi? Question
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeSat Apr 07, 2007 10:23 pm

Diss nikam nepůjde :-D BinE jsou hromada lidí, kteří se vyžívají v tom, že ničej jiný gildy a jde jim jen o to sbírat šedesátky... Navíc, v BinE budeš pořád jen zelenáč...
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeWed Apr 25, 2007 4:55 pm

Pravda že bych tu měl něco upřesnit.
Pumpa mě neustále láká do BinE.Jeden čas jsem o tom trošku i uvažoval (v BH tou dobou bylo jen málo původních lidí,nikdo nerespektoval nikoho,byli tam samé hádky...)
Nakonec sem si dal od všech gild do 60lvlu pauzu,ale neplánoval jsem přejít do jiné,a také jsem se nakonec vrátil.

Teď už mi nejde o to aby jsme byli největší.
Jde mi o to mít tam co nejvíc aktivně hrajících spolehlivých pohodových lidí
(což se mi poslední dobou začíná dařit)

Občas se o to pokouším trošku radikálně (třeba žádný protesty proti odchodu Paxela,Feavera a spol...,nebo pár hromadných vyhazování,které jsem podnikl atd...)
Ale všechno co dělám dělám s čistým svědomím (třeba že je nás teď málo mi vůbec nevadí,jsou tam slušný lidi,je tam i dost vysokých levelů a myslím že každý se tam dokáže v klidu bavit s každým,akorát bych rád získal zpět jak jsem již párkrát řekl Skodise,Julku,Rikiho,Tatku atd...)

Ale abych se vrátil k tématu - Pumpovi jsem řekl že k nim nejdu,že v BH jsem od 19lvlu a že nechci nikoho z lidí co tam mám opustit.
Na to mi on řekl ať vás do BinE vemu všechny lol!

Rád bych slyšel váš názor a prosím aby jste nepoužívaly sprosté výrazy (neříkám že chci spojení,jen chci vědět jak by jste se na to dívali vy,kdyby jste byli v mé situaci) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeMon May 14, 2007 8:23 pm

Reagoval bych stejne jako ty. Nejakou dobu sem byl i GuM a muzu rict, ze BH - teda LotRH, ale snad brzo BH - je pro me "The only one" a tak to take zustane. Nikdy neprejdu do jine guildy z duvodu spatne nalady. Vsechno se da vyresit, i kdyby to znamenalo kicknout problemove cleny.
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeMon May 14, 2007 8:29 pm

No, pro zacatek je muzes nejak donutit aby se registrovali na foru... Dissovi řeknou něco jako "Jasně Dissi, jdu na to" a stejně se neregnou... A mě řeknou otevřeně vyliž si prdel...
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeTue May 22, 2007 9:36 pm

Teyras napsal:
No, pro zacatek je muzes nejak donutit aby se registrovali na foru... Dissovi řeknou něco jako "Jasně Dissi, jdu na to" a stejně se neregnou... A mě řeknou otevřeně vyliž si prdel...


lol! lol! lol! lol! lol! a jeste ROFL.

Bohužel je to ale pravda No No No No a je to smutné. Asi napisu na GMOTD ultimatum tj. V pátek budou všichni registrovaní nebo... CAU! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitimeTue May 22, 2007 10:59 pm

Njn, údajně se tu už registroval Mendor Very Happy Tak ještě Feaver, Paxel a Kubek a možná ještě někdo a můžeš se do toho pustit... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Sponsored content





Historie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie   Historie Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Historie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: O gildě :: The Burning Hope-
Přejdi na: