The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kronika

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Kronika   Kronika Icon_minitimeSun Mar 25, 2007 2:57 pm

Takže: na Dissovo přání sem budu psát každý týden události (pokud nějaké budou), které by stály za zmínku. Nakonec jsem se rozhodl uzavřít tento topic, aby to nebyl úplný guláš Wink . Pokud na něco zapomenu tak mě upozorněte v PM nebo na G chatu.

Prosím ostatní uživatelské skupiny, kteří mají právo sem psát, aby sem nepsali dotazy a radši se informovali jinde na foru nebo na wowu (nemůžu vědět všechno)!


Naposledy upravil dne Mon Apr 16, 2007 8:42 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeSun Mar 25, 2007 3:04 pm

Takze tohle je konec 3. tydne od zalozeni nove BH (dnes je 25.3.07) . Stalo se docela dost veci.

Crying or Very sad Z neznamych duvodu odesel Fritol. Zatim neni v zadne jine guilde a k odchodu se nevyjadruje.
EDIT by Teyras: Údajně odešel kvůli nedostatku pravomocí...
EDIT by Kardian: Nedostatke pravomoci je blby duvod a rikal, ze to by jeste presel

Crying or Very sad Odesel Stromecek. Pry mame malo akci atp. Je nas zatim malo tak se neni cemu divit, ale to se snad zmeni. Ted je clenem The Gemblers.

Very Happy Bylo spusteno forum. Diky Teyrasi!! Smile


Naposledy upravil dne Tue Apr 03, 2007 5:43 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeTue Apr 03, 2007 5:36 pm

Takze po týdnu je tu další, trochu opožděný, zápis do kroniky (3.4.2007).

king V pátek na schůzi jsem oficiálně předal bossovství Dissovi. WELCOME BACK DISSI!!! /salute, /kneel ... Wink Smile Very Happy

Smile Na páteční schůzi jste definitivně přehlasovali můj starý tabard. Náš nový je docela hezký a vděčíme za něj Teyrasovi. TABARD PADL! AŤ ŽIJE TABARD! Very Happy Very Happy Very Happy;)

Very Happy Thang přemluvil Fritola, aby se knám vrátil zpět. Taky WELCOME BACK a snad budeš mít ted větší trpělivost s G chatem. Wink Smile Very Happy

Idea Objevil se nápad změnit jméno G. Burning Hope, Burning_Hope, The Dawn of Burning Hope, The Dawn of Eternal Hope, The Dawn of Blazing Hope. Které jméno nakonec vyhraje? Question Question Question


Naposledy upravil dne Mon Jun 25, 2007 7:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: 3. zápis do Kroniky BH   Kronika Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 7:25 pm

Dnes je Velikonoční pondělí (9.3.2007). Doufám, že si to chlapi užili Very Happy a holky, že byly pořándě mokré a zmalované Very Happy.

afro Minulou středu proběhl raid na Ogrimmar! Exclamation Exclamation Exclamation Bylo to skvělé. Ogrimmar jsme sice nedostali (někdo nás bonznul) ale města Cross a Taurajo dostaly zabrat. Tímto bych "vzdal hold" Syntovi, protože je to neskutečný machr, že si troufl na nás na všechny a většinou nás dával. Nakonec jsme ho ale dostali Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil . Poslední ránu mu dal Stromecek. Jinak bych chtěl pochválit lidi, co se zúčastnili (i lidi z jiných guild) a pokárat lidi, co mohli a nepřišli. Myslím, že můžu říct za všechny účastněné (kromě těch, co to po chvíli zabalili), že se těšíme na další raidu.


Mad V noci ze soboty na neděli proběhla velká hádka mezi Pumpou a Eraserem.
Pro ty z vás kteří neví, kdo ti dva jsou tak: Pumpa = GuM BinE, Eraser
= 60lvl rogue, teď už asi bývalý člen BinE. Eraser si dělal právo na
bossovtví v BinE a udělal z commonu hotové "spamoviště". Viz topic https://bhguild.forumczech.com/Vseobecni--c1/Info-zpravy-f1/Pumpa-vs-Eraser-t23.htm

Very Happy Vrátil se Stromecek. Prý ho přemluvil Thang. Díky Thangu Wink .

Exclamation Na nedělní pařbě byli vyhozeni tři členové za nevhodné chování- Scorl, Kushumay a Alicia. Tohle je dobré varování pro hovada. Jsme slušná guilda a nikdo se tady dlaždič chovat NEBUDE Exclamation Exclamation Exclamation


Naposledy upravil dne Thu May 03, 2007 5:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: 4. zápis do kroniky   Kronika Icon_minitimeMon Apr 16, 2007 9:10 pm

Po týdnu je tu další zápis do kroniky. Dnes je pondělí 16.4.2007

No Náš leader Diss na chvíli opustil guildu za cílem rychle doexpit 60ku. Hned jak to dá, vrátí se. Všechny spekulace o tom, že zakládá jinou G jsou nepravdivé a jejich původce by se měl stydět.

Crying or Very sad Minulý týden prošla guilda kolapsem.Po dobu nepřítomnosti Disse a me (omlouvám se, ale měl jsem zavirovaný komp) odešlo asi 10 členů. Mezi nimi byl i Fritol (nečekané!), Dardallion a další. Pevně doufám, že se to stalo naposled.

Very Happy Naše guilda (tím myslím novou BH) má svou první 60ku. Jsem to já (Kardian), paladin.
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Registration date : 23. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeMon Apr 30, 2007 9:37 pm

No, Můžu dodat pár věcí...
Very Happy ODEŠEL THANG!!! RADUJME SE A SLAVME !!!! Very Happy šel do kolapsujících BinE, kde se mu líbí... Tomu se říka vyhovět oboum stranám Smile

Crying or Very sad Stromecek odesel, ze pry si chce zkusit jaky je to bez gildy... Tak at se vrati a registruje se na foru Smile

Surprised Burning Hope se spojila s Královskou Elitou a vznikla Legion of the Royal Hope. Snad to bude fungovat...


Kardi kdyžtak si to nějak uprav a dolaď...
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeTue May 08, 2007 4:22 pm

Další menší aktualizace, se smutným obsahem:

No Diss dostal BAN na 14 dní za mulťáctví. Viz https://bhguild.forumczech.com/Vseobecni--c1/Info-zpravy-f1/BAN-D-t34.htm
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeMon May 14, 2007 8:29 pm

A je tu opet aktualizace (dnes je 14.5) :

Smile Diss dostal unban díky svědectví kámoše, jemuž patřil druhý "Dissův" acc.

Cool Naši guildu zasáhlo klidové období. Nikdo se nehádá, nikdo dramaticky neodchází atp.Že by BH (LotRH) konečně dosáhla kýžené pohody? Smile

Smile Další věc co by stála za zmínku je, že se náš počet docela zvětšil a je nás už kolem 40ti.
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeTue May 22, 2007 9:41 pm

Je 22.5. 2007 a klid mi bere práci kronikáře.

Neutral Náš počet je stále kolem 40. Vím, že občas někdo odejde a někdo zase přijde. Je nás tolik, že to nestíhám vnímat, ale neodcházejí žádní dobří významní členové. Wink

Jen tak btw. Venku už je pěkně tak neseďte pořád jen u WoWa a běžte si třeba zahrát fotbal. A tím nemyslém Pro Evo Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 9:48 pm

Je 4.6 2007 a donutil jsem se k dalšímu zápisu.

Very Happy Byl otevřen Outland! Chvíli sice hrozil wipe všech itemů, ale nakonec to proběhlo bez problémů. Smile Samozřejmě, že s Outlandem se zprovoznily i Dreaneiové a Blood Elfové. V nových lokacích jsou zatím nějaké ty nefungční Q, ale to se zpraví Wink

Neutral Pozor na Guildu Outlawz!!! Její leader Gandel, ale i její členové vás - hlavně high lvl charactery - budou chtít přetáhnout k nim s heslem moc: bychom tě chtěli.

Neutral Jinak, je nás pořád kolem 40. Nevýrazní členové přicházejí a odchazejí. Nestíhám ani registrovat, kdo to je.


Naposledy upravil dne Sun Jun 17, 2007 1:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 1:46 pm

Je 17.6 2007 a je tu pár dalších řádek do kroniky.

Mad Na G chatu proběhly dosti ostré hádky Chelsea vs. Kubek a Drimia (hlavně Kubek). Příčinou byl pravděpodobně nepochopený vtip směrem na Chelseaho, pokračovalo to dost ostrými slůvky a nakonec Chelsea odešel z G.

Smile Diss přišel s nápadem natočit nějaké to video. Snad to vyjde. Smile

Smile Za zmínku stojí to, že náš počet se vyšplhal k 50.

No Proběhl hrozný UP, ve kterém GM ztrojnásobili EXPy potřebné k LVL UPu, tak ,jak je to na ofíku. Platí to je pro lvl 60+. Takže na první 70 si ještě počkáme Sad

lol! Forum bylo nějakou dobu nefunkční a pak z něj zmizely všechny příspěvky. Na kompletně vymazaném foru se objevily různé spekulace, obvinění, obhajoby a pak se to opravilo samo. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 7:04 pm

Další zápisek do kroniky (25.6. 2007)

Very Happy Po tom, co GM zvýšily XP hranici lvlů 60+ se objevilo asi hodně stížností a výsledkem je 2x rate, na dobu mi neznámou.

Very Happy Tak BH má první 70ku! Jsem to já (Kardian).
Pozdější EDIT: a máme další 70 (Pythoon), který dokončil 70 pár dní po mě.

No Andariel odešel z G a přestal hrát WoW. Přešel na free MMORPG KalOnline, které je podle mého názoru dost slabé (s WoWem se snad ani nedá srovnat), ale to sem nepatří. Myslím že ho nějakou dobu neuvidíme. Proč odešel? Nelíbily se mu zvýšene lvlové hranice a to že je 2x rate už nějak nepochopil.

Neutral Náš počet stále roste. je nás už přes 60. Zatím žádné větší problémy nebyly, ale ne nadarmo se říká, že méně je někdy více. Snad to nedopadne jako minule.
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeThu Jul 19, 2007 8:08 pm

Tak koněčně po delším klidu mám zde co napsat. Hvězdné datum 545451284369421 (19.7. 2007 Very Happy )

king Diss mi předal na prázdniny bossovství, protože nemá moc času. Já se ale taky v křesle moc dlouho neohřeju. Brzo to budu muset předat někomu jinému než odjedu na dovolenou.

Very Happy Po krátkém vyjednavání se BH spojila s DSC a tzn. mnohem více členů, výprav a mrtvých horďáků Smile . Jako jméno guildy zůstalo The Burning Hope.
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 8:47 pm

Končí prázdniny a je tu další zápis (30.8. 20007) :

Crying or Very sad Naše guilda se rozpadá. Staří dobří členové odcházejí pryč. Doufejme, že se z toho vyhrabeme, jak už se nám to několikrát povedlo.
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 5:27 pm

Po dlouhé době sem se dokopal ka další aktualizaci (7.12. 2007)

Crying or Very sad Situace v BH se od posledního zápisu nezlepšila, ale ani nezhoršila. Ale nepřestávejme doufat! Smile

Very Happy Nová 70! A není to nikdo jiný než draenei paladin Narnion. Tak teď ještě počkáme na Floris a bude to i na guildovksý raid do SSC.

Smile BH oslavila první narozeniny. Ano je to už rok co Diss založil BH a já - a věřím, že i ostatní - mu za to děkuju.
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 2:30 pm

20. dubna 2008 zahynul PK server. Guilda byla neoficálně mrtvá mnohem dřív, ale já ji nikdy neleavnul. Měl jsem vás všechny rád. Naposledy salutuju téhle guildě, protože ona si to rozhodně zaslouží.

Burning Hope and its knight will stay in my heart forever!

Cussssssssss a pamatujte, že naděje nikdy neumírá!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kronika   Kronika Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kronika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: O gildě :: The Burning Hope-
Přejdi na: