The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Co dál...??

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
feanor




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 02. 07. 07

Co dál...?? Empty
PříspěvekPředmět: Co dál...??   Co dál...?? Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 3:05 am

Zdárek, chtěl jsem napsat do guild info, protože by jste si to tam spíš přečetli, ale neva. Nikdy jsem nebyl nijak výrazným členem BH, ale už jsem u Vás od konce dubna cca. Nebudu rozebírat, proč v poslední době nejsem moc na PK, ale když vidím snahu o oživení guildy, tak bych se rád přidal. Na mém acc se stále vyskytují dvě 70-ky (feanorek-mage,overkill-warrior). Bohužel equip je zatím dost bídnej, ale to by se snad zlepšilo Smile Kdyby se sem tam vyrazilo do nějakýho dungu, rád se přidám pokud to čas dovolí. No jelikož na PK se jen tak vyskytovat nebudu, tak tady je icq 283889948 a pokud se vždy domluvíme na nějakém rozumném termínu a čase, tak nebude problém. Klidně dám i rozvrh do školy. No tak jestli chcete, tak se někdo ozvěte a třeba se to postupně podaří změnit. Zatím se mějte a třeba někdy...v SSC Smile
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Co dál...?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dál...??   Co dál...?? Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 2:26 pm

Buď zdráv příteli,
tak dalších pár členů dosáhlo 70 lvlu,takže se dungy mohou chodit prakticky kdykoliv,takže se na PK klidně vrať a nějakej equip ti seženeme,nebo pokud nechceš shánět,tak bych byl schopnej ti na mága equip shánět já (mage je moje primární classa) a na výměnu bych ti svěřil 70lvl Night Elf Huntera v T5/T6 Epic Equipu.
Ať tak,nebo tak,každopádně se za náma přijď zas někdy podívat pokud budeš mít chuť a čas Wink
Návrat nahoru Goto down
 
Co dál...??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: Všeobecně :-) :: Připomínky, návrhy-
Přejdi na: