The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 BH v pohybu!!!

Goto down 
AutorZpráva
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

BH v pohybu!!! Empty
PříspěvekPředmět: BH v pohybu!!!   BH v pohybu!!! Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 1:50 am

Cusss lidi :-),
takže je tu pár věcí, co bych chtěl říct. Ta první je, že situace v G je slabá, 3 lidi online je zázrak, už to říkám po několikáté a s tímhle nemůžu nic udělat, jen doufat, že členové přijdou.
Druhá se týká toho, že Narni udělal 70, teď už jen Floris a budeme dělat plánované akce, zatím třeba jen do SSC. Pevně doufám, že pomalým a trpělivým postupováním se to všechno zase zlepší - a to už zase doufám po několikáté, jak mám ve zvyku.
Třetí. Forum nemělo ažř do dneška několika měsíční příspěvkou absenci, což se mi vůbec nelibí, udělal sem další, i když minoritní zápis do korniky a budu ji zase dodržovat. Co máte dělat vy? Pište, drbejte, ptejte se, jen tak vtipkujte, prostě rozpumpujte fórum a budu vám vděčný - i když pro většinu dnešních lidí vděk moc není a já doufám (už zase :-D), že mezi ně nepatříte :-).

P.S. Pokud na to dojde, a snad jo, tak můžem zase udělat schůzi-pařbu :-D plus nějakou blbost jako schovku :-D jestli by se vám chtělo. Jestli budu mít trochu naspořeno tak bych výherci dali i nějaký ten zlatý :-).

P.P.S Jen tak okrajově. Dnes se vrátil nej GM Butch a pokoušel se o event, který byl později sprostě zakopán otravnými lidmi do země. Hodněkrát jsme umřeli a lidi ještě měli tu drzost za Butchovu snahu po něm vymáhat prachy na opravu. Tak když bude event tak mu poděkujte, protože si ta zaslouží a pomůže mu to, i když bude mít zkaženou náladu z lidí, co se k němu chovají hnusně.
Návrat nahoru Goto down
 
BH v pohybu!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: Všeobecně :-) :: Info, zprávy-
Přejdi na: