The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prosba

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Prosba   Prosba Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 8:43 pm

Cusss lidi! Pisu tohle, protoze nase guilda speje k zaniku. Tohle se deje, protoze spousta vas odesla zbytecne do jinych guild, na ofik, na jine servery. WoW hraju od Vanoc 2006. Do guildy jsem vstoupil taky kolem Vanoc, kdyz jsem mel 24 lvl. Nikdy me nenapadlo, ze s touto guildou vydrzim 8 mesicu. Nikdy me nenapadlo, jak moc ji budu mit rad a nikdy me nenapadlo, ze v ni udelam co sem udelal. Tohle je asi posledni vykrik do prazdna, protoze me WoW pomalu prestava bavit a nechci nechat BH se rozpadnout. Tak vas zadam plz vratte se z ofiku, jinych serveru, jinych guild a nenechte nasi milovanou BH rozpadnout.

Pro ty co uz na PK hodne dlouho nebyli: prazdniny podkopaly nasi guildu. Spousta lidi odesla na ofik, dalsi to planuji. Nejaci lidi odesli na jine servery a zbytek, kdyz to videl odesel do jinych guild. Mame sice porad pres 60 clenu, ale stary dobry zaklad uz tvorime jen ja a Teyras.
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 10:06 pm

Za současný kolaps můžou z 90 % prázdniny,hafo lidí je pryč,užívaj si volna a tak ruzně... jenže ti co zůstali jsou A) Moc hloupý aby jim to došlo
B) Netrpělivý - chtějí všechno hned,tak jdou do jiných gild,aby měli
itemy co nejdřív
C) Bez realného života,tak je štve být v gildě kde přes prázdniny
nikdo
není,protože nesnesou pomyšlení na to že ti dotyční jsou někde
jinde než doma u PC a dobře se baví,tak jdou do gild kde je i
přes den o prázdninách online nejmíň 8-10 lidí
Tohle uvidí lidi co jsou na ofíku nebo jiných serverech,znechutí je to a nebudou se už vůbec chtít vrátit...
Jinak souhlasím s Kardim,na současný stav se nedá koukat a už vůbec se nedá koukat na "logiku" některých lidí...

Jinak - "vraťte se z ofíku" - tomu moc šancí nedávám,vžij se do situace člověka kterej je zvyklej na nelagující servery s hodně lidmi a všema věcma funkčníma,který se navíc těší na nový obsah (datadisk atd,patche...),na který nebudou po vydání muset čekat dalších 6 měsícu.
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 1:02 pm

To, co rekl diss je pravda, ale PK uz funguje dobre, skoro se nelaguje, skoro vsechno funguje, ale co je nejdulezitejsi je ZADARMO! Prachy, ktere date za ofik se daji investovat mnohem lepe. A cekani na nove patche je jen otazka trpelivosti.
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Registration date : 23. 03. 07

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 7:16 pm

Trpělivost není věc dnešní generace, stejně jako inteligence... To prostě pomalu mizí, místo trpělivosti máme půjčky, místo inteligence každé desetiletí se měnící předepsaný životní styl a názor na svět... Jej, na svůj věk sem se nějak rozepsal Smile
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Registration date : 23. 03. 07

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 7:19 pm

No, a ještě můj názor, bez kterého byste se určitě neobešli... v BH jsem od svého 26. levelu, takže někdy od února... Ve staré BH mě to bavilo jako nikde jinde, bylo to super... Pak se to rozpadlo a pak už jsme se jen snažili to dostat zpátky... Pokud se tahle gilda rozpadne, nepotěší mě to, a myslím že podobnou už nenajdu... Toliko k mému názoru...
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 5:47 pm

Njn, co se dá dělat. Já si teď dám menší pauzu s WoWem. protože přes prázdniny sem si zahrál dost, nebo je to tím, že už to hraju od prosince? Tak jako tak objevím se tam jen občas a na chvilku.

P.S. Základ BH = Diss, Teyras, Skodis, Pyth a já, s takovou sestavou (nebo aspoň půlkou těch lidí) by BH mohla opět zářit.

P.P.S. Andariel se možná vrací k WoWu, ale chce hrát za hordu a na jiném serveru, zkusím ho přemluvit, aby šel k nám.
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Registration date : 23. 03. 07

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 7:15 pm

Pokud by se vrátil Andariel, bylo by to super... Kodo by se možná taky nechal ukecat... Pyth, ten má jeblý PC, tomu moc nepomůžeme...
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Andariel
Guild Member
Guild Member



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 31. 03. 07

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 12:08 pm

Čao lidi..... ANDARILE JE Z5 Twisted Evil a je pripraven sejmout co nejvic hordaku a presvedcit co nejvic starych clenu at se vrati lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prosba
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: Všeobecně :-) :: Info, zprávy-
Přejdi na: