The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nejmocnější postava z Warcraftu

Goto down 
+2
Teyras
Dissector
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Iluvathar
Guild Member
Guild Member
Iluvathar


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 04. 04. 07

Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejmocnější postava z Warcraftu   Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:00 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy to teda nebyl Very Happy Ty hlasky jsou celkem trapny......ten napad je genitalni vsemi smery Very Happy, takze: VIVA DISS, VIVA DISS!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Iluvathar
Guild Member
Guild Member
Iluvathar


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 04. 04. 07

Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejmocnější postava z Warcraftu   Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:03 pm

jo a BTW, Dissi nemas na to svym obrazku kozy?? Very Happy to tak vypada Very Happy mas vetsi kozy jak cela nase trida dohromady Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Iluvathar
Guild Member
Guild Member
Iluvathar


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 04. 04. 07

Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejmocnější postava z Warcraftu   Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:03 pm

Ti je pricarovala Jaina co? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejmocnější postava z Warcraftu   Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:13 pm

ee,to je jiný kouzlo
stačí být 26 hodin denně,9 dní v týdnu v posilovně a taky budeš mít takovou hruď Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Iluvathar
Guild Member
Guild Member
Iluvathar


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 04. 04. 07

Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejmocnější postava z Warcraftu   Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 6:50 pm

Very Happy Very Happy Nebo byt 26 hodin denne, 9 dni v tydnu u plastika a mas stejny vysledek co? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejmocnější postava z Warcraftu   Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 9:36 pm

Congratulations!!!


Tak musím říct, Dissi a Drimi, že jste mě tímto docela slušne dostali. I když sem měl trochu pochybnosti. Říkal jsem si, jak tam Drimi dostal Disse, ale došel jsem k názoru, že Disse jen šikovně ořezal z jiného screenu. Ješte jednou:

Congratulations!!!
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejmocnější postava z Warcraftu   Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 3:09 pm

Dobře,tak to tajemství trošku poodhalíme...
Nápad byl můj,ale ten "impulz" na uskutečnení dodal Drimi
(i když je ještě pravda že nebýt jeho občasných narážek na Jainu a na mě,
tak by mě to nenapadlo).
Jinak nejsem vyřízlej z jinýho screenu - prostě jsme si řekli že to uděláme
a šli jsme to vyfotit.

Jinak díky za gratulace Very Happy (Drimi taky děkuje,ale je na škole v přirodě,takže
sem teď nemůže napsat Sad )
Návrat nahoru Goto down
Iluvathar
Guild Member
Guild Member
Iluvathar


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 04. 04. 07

Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejmocnější postava z Warcraftu   Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 8:32 pm

Tak jsem se vratil z ty dlouhy tridenni skole v prirode, kterou jsme stravili chozenim na vylety, obcas hranim fotbalku, a sekanim travy, za to ze jsme ten fotbal vubec hrali Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad cyclops . DEKUJI!!! Very Happy A jeste jednou VIVA DISSECTOR!!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejmocnější postava z Warcraftu   Nejmocnější postava z Warcraftu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejmocnější postava z Warcraftu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: Všeobecně :-) :: OFF topic-
Přejdi na: