The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Convertace accu (CLOSED)

Goto down 
4 posters

Nechali byste si convertovat acc?
Ano
Convertace accu (CLOSED) Vote_lcap67%Convertace accu (CLOSED) Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Ne
Convertace accu (CLOSED) Vote_lcap33%Convertace accu (CLOSED) Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Celkem hlasů : 3
 
Poll closed

AutorZpráva
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Convertace accu (CLOSED) Empty
PříspěvekPředmět: Convertace accu (CLOSED)   Convertace accu (CLOSED) Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 8:54 pm

Tak TBC bylo na PK spusteno (BC realmlist: 195.39.44.199:3725). Sice jsem ho zatím neviděl nahozený (viz IRC), ale bylo by dobré domluvit se na společném convertu našich accu. Já už si TBC sehnal, ale nevím jak vy. Taky můžeme počkat, až se trochu osvědčí, nebo až to spojí. Určitě ale nechci rozpoltit BH na dva realmy.

Jestli máte někdo druhý acc načerno a nebude vám líto ho convertnout, tak to můžete udělat a pak sem napsat, jestli to fachá, jak má. Rozhodně vás do to nenutím!!! Ale člověk, který to udělá u mě bude mít velké plus Wink . Accy se convertují na http://planet.klendathu.info/convert.php

Já osobně se nemůžu rozhodnout. Byl bych mezi prvními 70kami, ale zase by bylo zbytečné přestěhovat se na nefungční realm. Nechám to na vás.


Naposledy upravil dne Tue May 08, 2007 4:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

Convertace accu (CLOSED) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Convertace accu (CLOSED)   Convertace accu (CLOSED) Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 10:34 pm

Můj názor - NEDELEJTE TO :DDDDDDDDDDD
Je to zatim jen testovaci realm,vse co tam udelate bude smazano az se budou slucovat realmy.Mimochodem,account jsem si nechal konvertovat na BC a jde mi to i na puvodni WoW (kterej jsem si nainstaloval zpet),takze tu konverzi moc nechapu Very Happy (a do BC jsem se pripojil i kdyz jsem tou dobou nemel konvertovanej acc)
Návrat nahoru Goto down
Thang
Traitor



Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 24. 03. 07

Convertace accu (CLOSED) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Convertace accu (CLOSED)   Convertace accu (CLOSED) Icon_minitimeFri Apr 20, 2007 9:47 am

Dissector napsal:
Můj názor - NEDELEJTE TO :DDDDDDDDDDD
Je to zatim jen testovaci realm,vse co tam udelate bude smazano az se budou slucovat realmy.Mimochodem,account jsem si nechal konvertovat na BC a jde mi to i na puvodni WoW (kterej jsem si nainstaloval zpet),takze tu konverzi moc nechapu Very Happy (a do BC jsem se pripojil i kdyz jsem tou dobou nemel konvertovanej acc)
Proste demence GMek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Convertace accu (CLOSED) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Convertace accu (CLOSED)   Convertace accu (CLOSED) Icon_minitimeFri Apr 20, 2007 7:15 pm

Dissector napsal:
Můj názor - NEDELEJTE TO :DDDDDDDDDDD
Je to zatim jen testovaci realm,vse co tam udelate bude smazano az se budou slucovat realmy.Mimochodem,account jsem si nechal konvertovat na BC a jde mi to i na puvodni WoW (kterej jsem si nainstaloval zpet),takze tu konverzi moc nechapu Very Happy (a do BC jsem se pripojil i kdyz jsem tou dobou nemel konvertovanej acc)


Asi ses jenom hodil na pořadník convertovaných a ještě ti to neudělali. Jinak bych to nechápu. Jo a installým BC mi to píše, že mám jinou verzi.
Návrat nahoru Goto down
Scorl
Guild Member
Guild Member



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 26. 03. 07

Convertace accu (CLOSED) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Convertace accu (CLOSED)   Convertace accu (CLOSED) Icon_minitimeSat Apr 28, 2007 1:16 pm

m pridam se k vetsine ale podle me je to zbytecne .......... kdyz este poradne nejde obycejny server
Návrat nahoru Goto down
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

Convertace accu (CLOSED) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Convertace accu (CLOSED)   Convertace accu (CLOSED) Icon_minitimeTue May 08, 2007 4:17 pm

OK na klendathu uz to vyreslili. Hra jede na 2.0.12, ale ještě nejdou nové rasy a mapy, což je jen otázkou času.

CLOSED
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Convertace accu (CLOSED) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Convertace accu (CLOSED)   Convertace accu (CLOSED) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Convertace accu (CLOSED)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» TBC (CLOSED)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: Všeobecně :-) :: Info, zprávy-
Přejdi na: