The Burning Hope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Burning Hope

Fórum gildy The Burning Hope hrající na serveru Planet Klendathu
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Empty
PříspěvekPředmět: BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC   BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Icon_minitimeMon Apr 16, 2007 9:26 pm

Takže poté, co jsem oficiálně dokončil 60lvl mě přirozeně zajímají dungy 60+ konkrétně BWL, MC, OL, protože v nich padá t2 set a taky AQ, páč tam je Q na "Robocop set", a jsem ochotný do těchto dungů kdykoliv jít. Jasně, že dokud nemám kompletní LF budu klidně chodit i do scholo, strat, BRS. Pokud zrovna nebudu mít, co na práci klidně vám pomůžu i ve slabších dunzích Wink.
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Empty
PříspěvekPředmět: Re: BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC   BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 12:13 pm

Nešel bys deadmines? :-D
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Empty
PříspěvekPředmět: Re: BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC   BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 6:59 pm

lol! lol! lol! Chybí mi tu smile na ROFL! Very Happy Very Happy Very Happy Ale proč ne? Jak sem řekl když nebudu jinde v dungu, nic mi nebude bránit. Ale na PK se objevily zvěsti o TBC tzn., že až si ho seženu budu o5 EXPIT EXPIT EXPIT... jak říkal Lenin Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Teyras
Admin
Admin
Teyras


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 23. 03. 07

BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Empty
PříspěvekPředmět: Re: BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC   BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 8:06 pm

Neboj, DM dam klidně sám Smile Ale to s tím datadiskem... to bude něco... Ale měli počkat až budu 60 Very Happy Ale zas budes mit asi tri novy sety...
Návrat nahoru Goto down
https://bhguild.forumczech.com
Kardian
Admin
Admin
Kardian


Poeet p?íspivku : 96
Age : 32
Registration date : 24. 03. 07

BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Empty
PříspěvekPředmět: Re: BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC   BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 8:59 pm

Návrat nahoru Goto down
Dissector
Admin
Admin
Dissector


Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 26. 03. 07

BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Empty
PříspěvekPředmět: Re: BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC   BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Icon_minitimeWed Apr 18, 2007 3:21 pm

Do těch dungů se mnou počítej,hlavně za Onyxií se chci co nejdříve dostat Smile
(po knížce Warcraft:Den Draka mě začali dost zajímat Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Iluvathar
Guild Member
Guild Member
Iluvathar


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 04. 04. 07

BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Empty
PříspěvekPředmět: Re: BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC   BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 5:01 pm

No Dissicku ze me budes brat do tech dungu sebou? Very Happy sice jeste nemam 60 lvl ale snad me to tam pusti ne? Very Happy Rozhodne uz se celkem tesim na BC ale asi to nebude tak dobry jako na tom serveru kde jsem byl, akorat na nem byla nuda jinak bych asi neodesel Smile . Ale co bych kvuli vam neudelal Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Empty
PříspěvekPředmět: Re: BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC   BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
BWL, Onyxia`s Lair, AQ, MC
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Burning Hope :: Všeobecně :-) :: Akce-
Přejdi na: